Pokoje w Pensjonacie Szajna Spa w Rymanowie Zdroju. W cenę każdego pokoju wliczone jest śniadanie, basen z brodzikiem oraz 7 osobowe jacuzzi, monitorowany parking oraz bezprzewodowy internet. W standardzie wyposażenia znajduje się komplet ręczników, kosmetyki oraz suszarka do włosów. Kontakt z recepcją 134357470 lub 727676707

Pokój 2 osobowy standard 1 noc od bookOnline

Pensjonat posiada cztery pokoje 2 osobowe standard:

Pokój 106 znajduje się na pierwszym piętrze z oknem południowym. Wyposażenie: dwa łóżka 90 x 200 które można łączyć tworząc łoże małżenskie, telewizor LCD, internet, szafa, stolik, krzesla, łazienka z wanną, ręcznikami, suszarką do włosów i kosmetykami.

Pokój 108 znajduje się na pierwszym piętrze z oknem południowym. Wyposażenie: dwa łóżka 90 x 200 które można łączyć tworząc łoże małżeńskie, telewizor LCD, internet, szafa, stolik, krzesła, łazienka z wanną, ręcznikami, suszarką do włosów i kosmetykami.

Pokój 113 znajduje się na pierwszym piętrze z oknem południowym i zachodnim. Wyposażenie: dwa łóżka 90 x 200 które można łączyć tworząc łoże małżenskie, telewizor LCD, internet, stolik, krzesła, łazienka z wanną, ręcznikami, suszarką do włosów i kosmetykami.

Pokój 203 znajduje się na drugim piętrze z oknem dachowym. Wyposażenie: dwa łóżka 90 x 200, ktore można łączyć tworząc łoże małżeńskie, telewizor LCD, internet,szafa, stolik, krzesła, łazienka z wanną, ręcznikami, suszarką do włosów i kosmetykami. W pokoju dodatkowo klimatyzacja.

photoGallery

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij