Pensjonat

Aktywny styl życia jaki prowadzi większość z nas wymaga coraz częstszego i aktywniejszego korzystania z proponowanych form relaksu. Stanowi to rekompensatę za wysiłek w pracy i w domu oraz stres, który przeżywamy niemal każdego dnia. Pensjonat SZAJNA SPA jest idealnym miejscem na wypoczynek dla całej rodziny zwłaszcza dzięki kompleksowi SPA. Podczas pobytu w naszym Pensjonacie odkryjecie Państwo zarówno spokój, intymność jak i  kameralność a to wszystko blisko Natury.

Jedną z dodatkowych atrakcji jest szum drzew oraz poranny ptasi koncert, dający niezapomniane odczucie bliskości natury.

Nasz Pensjonat położony jest w jednym z najczystszych (pod względem ekologii) rejonów naszego kraju, którego profil leczniczy oparty jest na szczególnych walorach przyrodoleczniczych klimatu i wód mineralnych. Unikalność lokalnego charakteryzuje się tym, że wykazuje on cechy klimatu górskiego jak również cechy klimatu morskiego, dzięki zawartości jodu w powietrzu.

Pensjonat dokłada wszelkich starań spełniając przy tym wysokie standardy, miejsce to zapewnia domową atmosferę oraz w pełni profesjonalną obsługę. Zapewniamy komfortowe noclegi, do dyspozycji mają Państwo 13 kameralnych pokoi (jedno-, dwu-, trzyosobowych oraz apartament) urządzonych z wielką dbałością o każdy szczegół.

Wszystkie pokoje wyposażone są w wygodne hotelowe łóżka, które można łączyć tworząc łoża małżeńskie, łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną, komplet ręczników, kosmetyki oraz suszarkę do włosów, telefon, bezpłatny dostęp do Internetu, telewizor  LCD. Wnętrza naszego Apartamentu są klimatyzowane, a w łazience dodatkowo znajduje się narożna wanna z hydromasażem. W obiekcie znajduje się także kącik zabaw dla dzieci. Dla naszych gości dostępny jest monitorowany parking.

We właściwy sposób zatroszczymy się o Państwa zdrowie i urodę. W naszym kompleksie możecie poddać się zabiegom kosmetologicznym i relaksacyjnym oraz spędzić aktywnie czas na basenie. Szybko odkryjecie sekrety naturalnej harmonii ciała i ducha, za sprawą naszego SPA.

Posiadamy wielofunkcyjny basen (14m x 5m, o głębokości 1,6 m do 0,4m w brodziku ) z dodatkowymi atrakcjami wodnymi ( hydromasaże poziome i pionowe, oraz 7 - mio osobowe jacuzzi).

Usługi rehabilitacyjno – kosmetologiczne, w tym masaże i zabiegi w kapsule SPA  z pewnością będą sprzyjały regeneracji sił i urody po codziennym wysiłku zawodowym.

Jako uzupełnienie oferty Pensjonatu mamy do zaproponowania także usługi gastronomiczne, realizujemy zamównienia oparte na menu kuchni tradycyjnej, serwowane w sali restauracyjnej i barze.

Na życzenie Gości realizujemy usługi dodatkowe, między innymi przygotowujemy oferty turystyczne, prowadzimy wypożyczalnie rowerów oraz pranie i prasowanie.

Dodatkowe udogodnienia dla naszych gości to: 12 -godzinny room serwis, budzenie gości, zamawianie taksówek, przechowalnia bagażu, sprzętu rekreacyjnego oraz rzeczy wartościowych w sejfie.

Pokoje wynajmowane są na doby. Doba w naszym Pensjonacie rozpoczyna się od godz. 14:00 w dniu wynajmu i trwa do godz. 11:00 dnia następnego.

Informacja i rezerwacja usług

Tel.: +48 13 43 574 70, fax + 48 13 42 647 01
Kom.: 727 67 67 07
Email: recepcja@szajnarymanow.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij