Wypożyczalnia rowerów w Rymanowie Zdroju

Nasza wypożyczalnia rowerów oferuje komfortowe rowery miejskie i trekkingowe, bardzo wygodny sprzęt dla zwolenników aktywności fizycznej jaką jest właśnie omawiana jazda na rowerze.

Wypożyczalnia rowerów czynna jest w godzinach 8.00 - 20.00

Cennik wypożyczenia:
1 godzina - 5 PLN
Cały dzień - 30 PLN


Wszelkie informacje pod numerami telefonów lub bezpośrednio w Pensjonacie przy ulicy Kasztanowej 11.

W Rymanowie Zdroju oraz w jego okolicach znajdują się liczne ścieżki rowerowe, prowadzące przez niezwykle malownicze tereny. Trasy dla amatorów jak i dla zawodowców. Szczególnie polecana jest Czerwona ścieżka rowerowa prowadząca przez Rymanów Zdrój, Królik Polski, Bałuciankę, Przymiarki, Turkówkę, Iwonicz Zdrój, Klimkówkę, Pustki i Rymanów. Trasa ta ma długość 24 km i nazywana jest "Szlakiem Miedzy Zdrojami". Inne interesujące szlaki rowerowe to: Niebieska ścieżka rowerowa zwana "Rowerowym Szlakiem Etnograficznym" oraz Zielona ścieżka nazywana "Rowerowym Szlakiem Doliną Wisłoka".

Rower to doskonały sprzymierzeniec w walce z nadwagą. Czy wiesz, że jazda na rowerze pozwala spalić tkankę tłuszczową, gdyż podczas aktywnego treningu tracimy dużą ilość kalorii? Ponadto praca mięśni, która jest wykonywana podczas jazdy pozwala pozbyć się cellulitu, modeluje mięśnie i poprawia wydolność organizmu. Regularny trening pomoże Ci schudnąć, dlatego nie zapominaj o tym także w czasie urlopu. Doskonałym uzupełnieniem tej aktywności jest wypad na basen lub błogi odpoczynek w jacuzzi, do którego także zaprasza Szajna SPA.

Jazda na rowerze przynosi mnóstwo przyjemności, a także poprawia kondycję naszego ciała. Mnóstwo osób w dzisiejszych czasach korzysta z tego środka lokomocji. Wybierając się na wakacje nie każdy jednak ma możliwość zabrania ze sobą roweru. Dlatego Pensjonat Szajna SPA oferuje wypożyczalnię rowerów działającą na terenie Rymanowa Zdroju. Wychodzimy na przeciw wszystkim sympatykom tego popularnego w ostatnim czasie sportu i zachęcamy do jazdy na rowerze. Bądź ekologiczny - zastąp samochód jednośladem, spraw by Twój urlop był w pełni wykorzystany.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij